BPI Polska Bulwary Książece wybierają SMLS

BPI Polska Bulwary Książece wybierają SMLS

Opublikowany

Belgijski developer BPI Polska wybrał agencję Social Media London Style do promocji swojej najnowszej inwestycji we Wrocławiu "Bulwary Książęce" w social media. Agencja będzie odpowiedzialna m.in. za komunikację marki na Facebooku. 

BPI specjalista od nieruchomości w grupie CFE opracowuje i tworzy innowacyjne i wysokiej jakości projekty, przy jednoczesnym osiągnięciu konkretnych celów, zarówno klienta jak i przyszłych mieszkańców.
 
Firma CFE istnieje już prawie 130 lat, a od prawie 30 jest największą firmą budowlaną w Belgii, notowaną na Brukselskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (BSE) - składa się z działów, które specjalizują się w następujących dziedzinach: PPP, nieruchomości, budownictwo, multitechnika i roboty morskie.
 
Zdobyte doświadczenie wynika nie tylko ze zrealizowanych przez BPI projektów, poparte jest także szerokim know-how grupy CFE zdobywanym od 1880 roku. Dzięki temu, mamy pewnośc, zę dostarczamy naszym klientom gotowe projekty doprecyzowane w każdym detalu.
 
Inwestycjami BPI Polska w Polsce są m.in. Wola Libre w Warszawie, Cztery Oceany w Gdańsku oraz Bulwary Książęce we Wrocławiu. 

Social Media London Style Sp. z o.o. to agencja interaktywna powstała w 2010 roku w Londynie. Budujemy kompleksowe strategie wykorzystujące wszystkie narzędzia online dostępne na rynku. Pomagamy zaistnieć markom w social media, wspieramy pracodawców w budowaniu strategii employer brandingowych w internecie. Wykorzystujemy sieć do zwiększenia świadomości o marce, przyciągnięcia najlepszych talentów z rynku oraz zwiększenia sprzedaży naszych klientów. Jesteśmy Oficjalnym Partnerem Linkedin na obszarze EMEA w zakresie Talent Solutions. Pracowaliśmy m.in. dla: Aon Hewitt, ASSA Abloy, Amelis, CH2M, HID Global, By Dziubeka, Dancake, Farby KABE, Kongsberg Automotive, PKL S.A., Navington, X-lander.   

Kopiuj tekst

Udostępnij