Marka X-lander w Rosji i w Wielkiej Brytanii z SMLS

Marka X-lander w Rosji i w Wielkiej Brytanii z SMLS

Opublikowany

Czołowa marka wózków dziecięcych w Polsce poszerza współpracę z SMLS


Social Media London Style poszerza współpracę z marką X-lander, czołowym producentem wózków dziecięcych w Polsce. Współpraca będzie obejmować m.in. wprowadzenie marki na Facebooku w Rosji i w Wielkiej Brytanii. 

Marka X-lander początki swojej drogi zawdzięcza potrzebom rodzin, które cenią czas spędzony wspólnie, blisko natury. Powstając w zmiennym klimacie, w miejscu otoczonym lasami i wzgórzami, X-lander spełniał zawsze oczekiwania wymagających aktywnych rodziców. Przykładem takiego modelu jest kultowy już wózek dla biegaczy X-Run. Wraz z rozwojem marka dopasowała swoją ofertę także do miejskiego stylu życia, dzięki czemu obecnie oferuje pełną linię 4 modeli na każdy teren.

Korzystając z naszego doświadczenia i sprawdzonych metod jeszcze mocniej podkreśliliśmy niezmienne wartości X-landera:

Aktywność, Radość i Odpowiedzialność.

Marka X-lander powstała z myślą o rodzicach, którzy chcą aktywnie spędzać czas ze swoimi dziećmi i czerpią z tego wielką radość. 

Social Media London Style Sp. z o.o. to agencja interaktywna powstała w 2010 roku w Londynie. Budujemy kompleksowe strategie wykorzystujące wszystkie narzędzia online dostępne na rynku. Pomagamy zaistnieć markom w social media, wspieramy pracodawców w budowaniu strategii employer brandingowych w internecie. Wykorzystujemy sieć do zwiększenia świadomości o marce, przyciągnięcia najlepszych talentów z rynku oraz zwiększenia sprzedaży naszych klientów. Jesteśmy Oficjalnym Partnerem Linkedin na obszarze EMEA w zakresie Talent Solutions. Pracowaliśmy m.in. dla: Aon Hewitt, ASSA Abloy, Amelis, CH2M, HID Global, By Dziubeka, Dancake, Farby KABE, Kongsberg Automotive, PKL S.A., Navington, X-lander. 

Kopiuj tekst

Udostępnij