Marki X-lander, Amelis, Navington nowymi klientami Social Media London Style 

Marki X-lander, Amelis, Navington nowymi klientami Social Media London Style 

Opublikowany

Czołowy producent wózków dziecięcych w Polsce wybrał SMLS  

Deltim jest firmą produkcyjno-handlową od pokoleń działającą na rynku artykułów dla dzieci, a wyspecjalizowaną w produkcji wózków. Firma posiada w swoim portfolio 3 własne marki: X-lander, Navington, Amelis, które eksportuje do ponad 15 krajów. Produkty projektowane i wytwarzane w Deltimie cieszą się opinią niezawodnych, bezpiecznych i zdobywają uznanie wśród projektantów - nagroda “Dobry wzór” Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie.

Współpraca dotyczy obsługi kanałów marek na Facebooku oraz Instagramie. Ponadto Agencja odpowiedzialna jest za kampanie reklamowe w internecie. 

Social Media London Style Sp. z o.o. to agencja interaktywna powstała w 2010 roku w Londynie. Budujemy kompleksowe strategie wykorzystujące wszystkie narzędzia online dostępne na rynku. Pomagamy zaistnieć markom w social media, wspieramy pracodawców w budowaniu strategii employer brandingowych w internecie. Wykorzystujemy sieć do zwiększenia świadomości o marce, przyciągnięcia najlepszych talentów z rynku oraz zwiększenia sprzedaży naszych klientów. Jesteśmy Oficjalnym Partnerem Linkedin na obszarze EMEA w zakresie Talent Solutions. Pracowaliśmy m.in. dla: Aon Hewitt, ASSA Abloy, Amelis, CH2M, HID Global, By Dziubeka, Dancake, Farby KABE, Kongsberg Automotive, PKL S.A., Navington, X-lander. 

Kopiuj tekst

Udostępnij