Nowy Klient: GRUPA OŻARÓW S.A.
Nowy Klient: GRUPA OŻARÓW S.A.
Kopiuj tekst

Nowy Klient: GRUPA OŻARÓW S.A.

CEMENT OŻARÓW wybiera SMLS!

Social Media London Style rozpoczyna współpracę z Grupą Ożarów S.A. Współpraca ta obejmuje przygotowanie, wdrożenie i optymalizację strategii Social Media na kanałach: Facebook, Instagram, YouTube. Działania te skupią się na szeroko pojętej promocji marki CEMENT OŻARÓW.

Spółka Grupa Ożarów S.A. znana wcześniej jako Cementownia „Ożarów”, działa na rynku materiałów budowlanych od 1978 roku, oferując szeroki asortyment wysokiej jakości cementów. Od roku 1995 należy do międzynarodowego koncernu CRH plc z siedzibą w Irlandii, znajdującego się w gronie największych producentów materiałów budowlanych na świecie, prowadząc produkcję w ponad 3900 zakładach, zlokalizowanych w 31 krajach.

Marka CEMENT OŻARÓW jest synonimem najwyższej jakości produktów wysoko cenionych przez klientów w całej Polsce i za granicą.

Social Media London Style Sp. z o.o. to agencja interaktywna powstała w 2010 roku w Londynie. Budujemy kompleksowe strategie wykorzystujące wszystkie narzędzia online dostępne na rynku. Pomagamy zaistnieć markom w social media, wspieramy pracodawców w budowaniu strategii employer brandingowych w internecie. Wykorzystujemy sieć do zwiększenia świadomości o marce, przyciągnięcia najlepszych talentów z rynku oraz zwiększenia sprzedaży naszych klientów. Jesteśmy Oficjalnym Partnerem Linkedin na obszarze EMEA w zakresie Talent Solutions. Pracowaliśmy m.in. dla: Aon Hewitt, ASSA Abloy, Amelis, CH2M, HID Global, By Dziubeka, Dancake, Farby KABE, Kongsberg Automotive, PKL S.A., Navington, X-lander.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.